سرویس آی پی اختصاصی


سرویس آی پی اختصاصی ثابت خارجی مخصوص کار در سایتهای اقتصادی، مالی و تجاری با هویت غیر ایرانی
سرویس آی پی اختصاصی ثابت خارجی مخصوص کار در سایتهای اقتصادی، مالی و تجاری با هویت غیر ایرانی
شروع از
110,000تومان
ماهانه
آی پی اختصاصی ثابت خارج از کشور مخصوص تجارت الکترونیک و افرادی است که میخواهند وارد اکانت پی پال، حساب بایننس، تمامی سایتهای بانکهای خارج از کشور، خرید از طریق مسترکارت و ویزاکارت، بورس های خارجی و حساب های کاربری سایتهای تجارت الکترونیک که برای کشورمان تحریم اقتصادی شده اند شوند و آی پی شما را در دنیای اینترنت به کشور فرانسه، آمریکا، آلمان، انگلیس، کانادا، هلند، سوئیس، امارات، ترکیه، هند، روسیه و چین به انتخاب شما تغییر میدهد. برای مثال افرادی که در حال افتتاح حساب پی پال و دیگر اکانت های کاربری تجاری هستند میتوانند با خیالی آسوده از طریق این سرویس در داخل کشور تمامی امور ارزی و تجاری خود را انجام دهند. اختصاصی و ثابت بودن آی پی ارایه شده به همراه عدم اشتراک، تک کاربره(امکان اتصال از چند دستگاه به طور غیرهمزمان) و عدم بلوک بودن آی پی در هنگام تحویل تضمین کتبی میشود. همچنین با ساختاری که این سرویس برخوردار است در صورت قطع و وصل اینترنت ایران و خارج به هیچ عنوان امکان لو رفتن آی پی ایران وجود ندارد.
این سرویس قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها را دارا میباشد و با اتصال دائمی بر روی ویندوز، اندروید، IOS، مکینتاش، لینوکس و ... به انتخاب شما کاربرد دارد. بعد از سفارش آی پی مورد نظر آموزش ساده نحوه اتصال از طریق ایمیل ارسال میشود. پشتیبانی از آن به صورت 24 ساعته (تیکت ، ایمیل) با سرعت فوق العاده بالا از سمت خارج کشور و با امنیت فوق العاده بالا با امکان تمدید آی پی با مالکیت کامل برای شما برقرار میباشد.
این سرویس برای استفاده تجاری از اکانت گوگل و تمامی حساب هایی که ضرورت دارد آی پی در آن سایت کاملا اختصاصی باشد کاربرد دارد.
از قابلیت های قابل ذکر این سرویس آی پی اختصاصی (Dedicated)، ثابت (Static)، امنيت فوق العاده بالا، آپتايم فوق العاده و شماره آی پی فقط مخصوص یک نفر میباشد.