آموزش ثبت سفارش در نسخه جديد ورود به صفحه اصلي سايت آی پی اختصاصی

پورتال مشتریان آی پی اختصاصی


سرويس آي پي اختصاصي


سرویس آی پی اختصاصی ثابت مخصوص گوگل ٬ پی پال ٬ تجارت الکترونیک و بانک های اینترنتی خارج از ایران
سرویس آی پی اختصاصی ثابت مخصوص گوگل ٬ پی پال ٬ تجارت الکترونیک و بانک های اینترنتی خارج از ایران
این سرویس قابلیت نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها
(رایانه ویندوز و لینوکس - تلفن همراه آیفون و اندروید - مک بوک - تبلت - آیپد) را دارا میباشد.
70,000تومان
ماهانه
آی پی اختصاصی ثابت مخصوص تجارت الکترونیک و افرادی است که میخواهند وارد حساب پی پال ، حساب پیزا(آلرت پی) ، تمامی سایتهای بانکهای خارج از کشور ، خرید از طریق مسترکارت و ویزاکارت ، بورس های خارجی و حساب های کاربری سایتهای تجارت الکترونیک که برای کشورمان تحریم اقتصادی شده است شوند و آی پی شما را در دنیای اینترنت به یک فرد فرانسه/انگلیس/سوئیس/آلمان/کانادا/هلند/آمریکایی به انتخاب شما تبدیل میکند. برای مثال افرادی که در حال افتتاح حساب پی پال و دیگر اکانت های کاربری خارجی هستند میتوانند با خیالی آسوده از طریق این سرویس در داخل کشور تمامی امور ارزی یا تجاری خود را انجام دهند عدم شناسایی کشور ایران در صورت اتصال به این سرویس تضمین میشود.
این سرویس بدون افت سرعت و با امنیت فوق العاده بالا یک آی پی ثابت است ، تا زمانی که تمدید شود اعتبار دارد و پشتیبانی از آن به صورت 24 ساعته (تیکت ، ایمیل ) برقرار میباشد. همچنین اتصال بدون مشکل و دائمی از این سرویس بر روی ویندوز تضمین میشود. بعد از سفارش آی پی مورد نظر آموزش ساده نحوه اتصال از طریق ایمیل ارسال میشود.
این سرویس برای استفاده تجاری از اکانت گوگل و تمامی حساب هایی که ضرورت دارد آی پی در آن سایت کاملا اختصاصی باشد کاربرد دارد.
از قابلیت های قابل ذکر این سرویس آی پی اختصاصی (Dedicated) ، ثابت (Static) ، امنيت فوق العاده بالا، آپتايم 100% و شماره آی پی بدون افت سرعت از سمت خارج میباشد.