صفحه نخست


چرا آی پی دد را انتخاب نماییم؟

پاسخگویی مناسب
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از بزرگترین اصول آی پی دد می باشد. شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ارسال درخواست پشتیبانی از طریق تیکت با ما تماس حاصل نمایید. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود نیم ساعت می باشد.

گارانتی بازگشت پول

ما در آی پی دد در مورد سرویس های خود به طور کامل مطمئن هستیم و سرویس های خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب ارائه میکنیم.

با توجه به شرایطی که برای کاربران به وجود آورده ایم اگر همچنان بعد از دریافت ایمیل مشخصات سرویس خریداری شده تا 7 روز به سرویس خریداری شده متصل نشده باشید ، بدون نیاز به دلیل امکان بازگشت مبلغ با کسر هزینه های مذکور وجود دارد.
توجه : شرایط و فراگرد فسخ معامله و بازگشت مبلغ تا هفت روز و فقط به موجب مواد 37 و 38 قانون تجارت اکترونیک ممکن میباشد و خارج از آن به هیچ وجه امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد.

شرایط بازگشت مبلغ در چهار مورد زیر خلاصه میشود:

درخواست بازگشت وجه خود را فقط از طریق ارسال ایمیل به آدرس info @ ipded.com اعلام نمایید یا یکی از ایمیل های ما را Reply نمایید.

عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره

در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ 50000 تومان به عنوان هزینه ی راه اندازی سرویس بعلاوه ی هزینه ی روزشمار سرویس به صورت روزانه تا زمان درخواست استرداد وجه، کسر و مابقی مبلغ بین 7 تا 10 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.


در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق ارسال تیکت در کنترل پنل کاربری خود اقدام نمایید. شایان ذکر می باشد که در صورتی که دلیل شما برای بازگشت مبلغ برای تیم آی پی دد قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد.

انتقال رایگان وب سایت شما
آی پی دد وب سایت شما را دارای هر پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن انتقال می دهد. در صورتی که از سرویس دهنده فعلی خود رضایت کامل ندارید نگران انتقال و مشکلات ایجاد شده بعد از آن نباشید آی پی دد این کار را برای شما انجام خواهد داد.

امنیت
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های هاستینگ دارد ، آی پی دد نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات آی پی دد در این جهت می باشد. همچنین آی پی دد برای کلیه وب سایت ها Isolated Application Pool را ارائه نموده است.

ارائه Isolated Application Pool
آی پی دد بر خلاف اکثریت قریب به اتفاق شرکتهای هاستینگ به هر وب سایت یک Application Pool اختصاصی ارائه می دهد این امکان موجب می شود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا شود و سایر وب سایتها بر کارایی سایت تاثیری نداشته باشد. این قابلیت، تعداد وب سایتهایی که میزبان می تواند بر روی یک سرور میزبانی کند را به شدت پایین می آورد به همین خاطر اکثر میزبانها به خاطر کاهش قیمت ها این قابلیت را غیر فعال می کنند. ولی موجب امنیت بسیار بالای وب سایت و همچنین عدم تداخل پردازه وب سایتهای دیگر می گردد.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعی‌های احتمالی سرورهاستینگ. آی پی دد از سرورهای قدرتمند جهت سرویس دهی استفاده می کند.

تحویل آنی سرویس ها
سفارش شما در آی پی دد پس از پرداخت آنلاین به طور خودکار و ۱ساعت ایجاد خواهد شد و کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می گردد.

مانیتورینگ خودکار سرویسها
کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

بکاپ کامل اطلاعات
در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها درآی پی دد دارای حداقل دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه قیمت سنگینی را به ما وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک ، پس از نصب مجدد سیستم عامل ، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها
در سرویس های هاستینگ آی پی دد علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.

نمونه وب سايت و پورتال ها
کمينه