صفحه نخست


شرایط استفاده از خدمات

قوانین و شرایط استفاده در آی پی دد

آخرین تاریخ بروزرسانی : 1399/06/12

کاربر می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه آی پی دد نمی باشد. راه اندازی وب سایت های غیراخلاقی و پورن برروی سرورها نقض قانون آی پی دد به شمار می آید.

متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق بین المللی و داخلی را در استفاده از سرویس ها رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از سرویس های خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید, هرگونه تخلف از نوع استفاده مشمول قانون تجارت الکترونیکی خواهد بود.

اطلاعات تماس :
آی پی دد جهت تماس با شما، نیاز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به آی پی دد اطلاع دهد در غیر این صورت آی پی دد هیچ مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد و کاربر می پذیرد که دارای حداقل سن قانونی می باشد و حق درخواست مدارک احراز هویت کاربر در هر زمان برای ما محفوظ خواهد بود.

سرویس هاستینگ :
آی پی دد حد اكثر تا 72 ساعت پس از سفارش سرویس توسط شما و واریز وجه به حساب اكانت شما را آماده سازی نموده و اطلاعات آن را به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد نمود.

سرویس دامنه :
آی پی دد از 24 تا 72 ساعت بعد از سفارش دامین و واریز وجه توسط شما ، دامین مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولی مسؤلیتی در رابطه با تاخیر در ست شدن Name server ها به عهده نمیگیرد.

با توجه اینکه دامین ها با پسوند ir. در سایت نیک به نام خودتان ثبت شود باید خود اقدام به ثبت نیک هندل نمایید و پس ازثبت و تایید دامین از طرف وب سایت رسمی ثبت دامنه درخواست پرداخت را به بخش مالی اعلام نمایید.

چنانچه به علت ارسال آدرس اشتباه دامین شما مسدود شود آی پی دد مسؤلیتی به عهده نمیگیرد.پس همیشه شما موظف هستید طبق قانون ICANN اطلاعات دامین خود را درست و به روز نگهداری کنید.

محدودیت در راه اندازی سرویس چت انلاین :
با توجه به اینکه راه اندازی سیستم های چت آنلاین نیاز به دریافت و ارسال سریع درخواست ها و همچنین تعداد بالای درخواست به سرور را به وجود خواهد آورد . راه اندازی هرگونه سیستم چت بر روی سرور های اشتراکی ممنوع بوده و شدیدا پیگیری خواهد شد. آی پی دد وب سایت هایی که قوانین ذکر شده را رعایت نکند میتواند بدون هرگونه اخطار قبلی مسدود نماید.

تهیه نسخه پشتیبان :
• به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای آی پی دد نگهداری نمایند.
• در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و آی پی دد در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• بکاپ گیری از سایت هایی که حجم آن ها بیش از 10 گیگابایت شده باشد انجام نخواهد شد و این گونه سایت ها بایستی به صورت جداگانه بکاپ خود را تهیه کنند.
• مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و آی پی دد در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
• آی پی دد جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا 1ماه نگهداری خواهد شد.
• نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی ms sql server بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود. آی پی دد تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.
• تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شودآی پی دد تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

بازگشت مبلغ :
• بازگشت مبلغ بر روی سرویس های ماهانه امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که به هر دلیلی آی پی دد قادر به انجام تعهدات خود نباشد هیچگونه خسارت مادی و معنوی به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاربر بدون داشتن حق هیچگونه اعتراضی مبلغ مابه تفاوت را با کسر روزهایی که از سرویس استفاده نموده است دریافت میکند.
• در صورت سفارش خدمات اضافی از جمله طراحی وب سایت , پنل اس ام اس و شماره ی خط امکان بازگشت مبلغ و لغو سرویس نمی باشد.

قوانین کسب درآمد :
• مبلغ کسب درآمد پس از مدت 30 روز تایید شده و بعد از رسیدن مجموع درآمد ها به حداقل 20 هزار تومان قابل برداشت خواهد بود.
• هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت کسب درآمد خواهد شد.
• آی پی دد هیچ مسوولیتی در قبال وب سایت هایی که بنر های تبلیغاتی آی پی دد در آن قرار میگیرید نمیپذیرد.
• توجه داشته باشید که حق کسب درآمد در قبال ارجاع بازدید و فروش تعیین شده و در صورتی که هر گونه کسب درآمد به طریقی غیر از قرار دادن بنر در وبسایت انجام شود، شامل حق کسب درآمد این سیستم نمیباشد.
• تمامی وب سایت ها قبل از واریز وجه بررسی میشوند و همچنین سابقه سایت نیز از طرف ما قابل بررسی است. در واقع میتوانیم مشاهده کنیم آیا در هر تاریخ بنر در سایت شما بوده و یا نبوده بنابر این خواهشمند است صداقت را در کسب درآمد رعایت کنید.
• شما مجاز به استفاده از سیستم کسب درآمد برای دریافت صورتحساب های خود نمی باشید.
• در صورت غیرفعال شدن اکانت کسب درآمد شما، هیچ حق کسب درآمد از جمله حق بازار یابی های قبلی به شما تعلق نخواهد گرفت.
• هرگونه سوء استفاده از سیستم کسب درآمد باعث مسدود شدن حساب کسب درآمد شما خواهد شد.
• حق کسب درآمد فقط برای سفارش های جدید بوده و شامل دوره های بعدی نخواهد شد .

قوانین استفاده از منابع ، ارسال Email و ..
• استفاده بیش از حد و یا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 25 درصد از یک هسته CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و یا به عمد از اسکریپتهای CGI، PERL ،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخریب و یا استفاده بیش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسی کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد و وب سایت شما می بایست با توجه به مصرف ، به پلان های هاستینگ پر ترافیک و یا سرور مجازی انتقال داده شود.
• تعداد ایمیل مجاز جهت ارسال برای هر اکانت حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز می باشد.
• راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاستینگ اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاستینگ مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.
• پلان های ارائه شده فقط برای میزبانی سایت شما میباشند و شما نمیتوانید از پلان هاستینگ اشتراکی به عنوان Backup Server یا File Server به منظور نگهداری فایل استفاده نمایید.

• سرویس ارئه شده با نام "سرویس آی پی اختصاصی ثابت خارجی مخصوص کار در سایتهای مالی و تجاری خارجی با هویت غیر ایرانی" برای استفاده در حساب پی پال ، گوگل و بایننس تست شده است ولی در تمام سایتها به استثنای سایت هایی که به آی پی دیتاسنتر خدمات نمیدهند کاربرد دارد.(توضیحات تکمیلی: سایت هایی که با آی پی شرکتی دیتاسنتر ناسازگار هستند فقط به این دلیل است که باید با آی پی پرسنل و شخصی استفاده شوند که چنین سرویسی به دلیل قوانین سایبری ای که در کشور های مختلف خارجی وجود دارد غیر قابل ارایه می باشد. البته تعداد این سایتها به نسبت تمامی سایتهای سازگار با این سرویس بسیار ناچیز هستند که برای مثال برخی سایتهای کسب درآمد محلی خارجی را می توان نام برد، که اگر با سرویس مذکور امکان بهره مندی از سایت مورد نظر خود را نداشته باشید، از نظر ما این بهترین سرویس قابل ارائه می باشد و راهکاری برای استفاده از آن سایت وجود ندارد.) همچنین در صورت ایجاد هرگونه مشکل از طریق این سرویس برای حساب های کاربری شما یا عدم کسب کارایی مورد نظر شما هیچگونه مسئولیتی پذیرفته نمی شود. همچنین تمامی تضمین های کتبی ارائه شده به دلیل عدم قابلیت اثبات ریشه ای مشکل که میتواند از ناحیه ی کاربر یا نزدیکان ایشان که به حساب کاربر دسترسی دارند باشد و موارد دیگری نیز که از دست ما خارج است مانند دیتاسنتر و...، تضمین های ارائه شده فقط جنبه ی وجدانی دارد و مسئولیت قانونی در پی نخواهد داشت. همچنین جهت تمدید این سرویس لازم است حداکثر تا ۱۰ روز قبل از تاریخ انقضا نسبت به پرداخت صورت حساب آن و دریافت رسید تایید پرداخت صورت حساب اقدام نمایید و در صورت وجود هر گونه مغایرت موارد را کتبا از طریق تیکت اعلام نمایید در غیر اینصورت سرویس خریداری شده در تاریخ آخرین موعد پرداخت یعنی ۱۰ روز قبل از تاریخ انقضای سرویس رأس ساعت ۱۱ صبح به حالت تعلیق در خواهد آمد، ولی در صورت عدم تمایل قطعی به تمدید سرویس میتوانید با ارسال تیکت از ۱۰ روز اعتبار باقیمانده ی سرویس استفاده نمایید. همچنین امکان تمدید تا تاریخ انقضای سرویس میسر می باشد. به غیر از کشور انگلیس دیگر کشور ها هزینه ی راه اندازی برای هر بار تمدید سرویس به طور مجدد دریافت می شود.

کلیه قیمت های سایت بروز بوده و کاربر جهت اطلاع از تعرفه های جدید می بایست همواره وب سایت آی پی دد را بررسی نمایید.

آی پی دد می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این قرار داد تغییر ایجاد کند. این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن می توانید درخواست قطع سرویس خود را نمایید، در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شما خواهد بود. ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود. در تمام سایت منظور از حساب بانکی خارجی ما، حساب بانکی خارجی متصل به حساب پی پالی می باشد که ما به آن دسترسی کامل داریم و تمامی خریدهای شما را از طریق آن انجام می دهیم و البته بنام شخص ما نمی باشد.


پرداخت ها:

کاربر موظف است كه حد اكثر تا 72 ساعت پس از سفارش٬ مبلغ قابل پرداخت را از طریق پرداخت فاکتور صادر شده در پنل کاربری مشتریان آی پی دد به آدرس ipded.com/hub به حساب آی پی دد واریز نماید و ما را مطلع سازد. در غیر اینصورت سفارش کاربر لغو خواهد شد. در صورت پرداخت وجه خارج از این طریق هیچگونه مسئولیتی پذیرفته نمیشود.

وجه واریز شده جهت سفارش سرویس در آی پی دد فقط طبق قانون تضمین بازگشت مبلغ که با کلیک بر روی اینجا قابل مشاهده می باشد و ارائه دلیل قانع کننده قابل استرداد میباشد. خارج از این قانون به هیچ وجه مبلغ قابل بازگشت نیست.

نمونه وب سايت و پورتال ها
کمينه